Lähetetty: 14.09.2004 16:30 Viestin aihe: Tikka x12 tuplalaukaus
eli mihin kannattaisi ottaa yhteyttä kun ase laukaisee välillä kummatkin piiput yhtäaikaa ja ase on pari vuotta vanha eikä sillä ole ammuttu ku n.50 laukausta ja on hyvin pidetty liike josta aseen ostin ei ole enää olemassa.saiskohan tämän meneen vielä johonkin takuuseen meinaa potuttaa ku tuon hintainen ase kenkkuilee olisi pitänyt ostaa vanha valmetti mutta ei sillon löytynyt p....le.
Oletko varma ettet vaan ole ostanut finnclassicia? Valmetissa tai tikassa ei voi olla vikoja on ne senverran perinteikkäässä haulikkomassa tehty!
Lue vaikka vanhoja viestejä aiheesta
Et voi kirjoittaa uusia viestejä tässä foorumissa Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa Et voi muokata viestejäsi tässä foorumissa Et voi poistaa viestejäsi tässä foorumissa Et voi äänestää tässä foorumissa